Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0186

Obowiązki:

Przeprowadzenie wywiadów środowiskowych u osób i rodzin ubiegających się
o świadczenia pomocy społecznej w przydzielonym rejonie. Rejestrowanie podań i pism. Kwalifikowanie środowisk - rodzin i osób do poszczególnych form pomocy zgodnie
z rozpoznanymi potrzebami socjalnymi. Współdziałanie z organizacjami społecznymi, środowiskiem lokalnym w zakresie organizowania pomocy dla osób i rodzin potrzebujących pomocy społecznej. Obsługa programu Pomost. Sporządzanie sprawozdań według obowiązujących przepisów. Przedkładanie Kierownikowi pełnej dokumentacji osób zakwalifikowanych do korzystania z określonych świadczeń pomocy społecznej
z konkretnym wnioskiem oraz projektem decyzji administracyjnych. Organizowanie usług na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych. Udzielenie pomocy w postaci pracy socjalnej, poradnictwa w szczególności prawnego i psychologicznego. Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Praca socjalna

Miejsce pracy: DWORCOWA 6, 88-210 Dobre, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwo pracy.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy