PRACOWNIK SOCJALNY W KLINICE PSYCHIATRII/ ODDZIALE DZIENNYM PSYCHIATRYCZNYM

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM.FRYDERYKA CHOPINA W RZESZOWIE

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1056

Obowiązki:

do uzgodnienia

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Oczekiwane wykształcenie:1) Dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych2) Ukończone studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej,3) Do dnia 31.12.2013r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: a) pedagogika, b) pedagogika specjalna, c) politologia, d) polityka społeczna, e) psychologia, f) socjologia g) nauki o rodzinie 4) Ukończone studia podyplomowe z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnejDodatkowe oczekiwania:- umiejętność obsługi programu biurowego, np. Word- umiejętność posługiwania się urządzeniami biurowymi- podstawowej znajomości przepisów prawnych, dotyczących pomocy społecznej- operatywności

Miejsce pracy: SZOPENA 2, 35-055 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Podanie podpisane przez kandydataCV z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowychOferty wraz z wymaganymi dokumentami prosimy składać :- pisemnie do Sekretariatu Dyrekcji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie- lub przesłać na e-mail na adres sekretariat@szpital.rzeszow.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy