EUROS POLSKA Sp. z o.o.

Jeśli szukasz ciekawych zadań w przyszłościowej branży Energetyki Wiatrowej wykorzystaj szansę i dołącz do naszego zespołu w Warszowicach k/ Żor jako

Pracownik służby BHP (k/m)

w naszym oddziale spόłki cόrki, EUROS Polska Sp. z o.o.

Obowiązki

  • Koordynacja i realizacja szkoleń BHP dla pracowników Firmy
  • Doradztwo w zakresie przepisów oraz wymagań BHP
  • Organizacja oraz ewidencjonowanie badań środowiska pracy
  • Ścisła współpraca z lekarzem sprawującycm profilaktyczną opiekę
  • Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie pełnej dokumentacji powypadkowej
  • Przygotowywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy zgodnie z wymaganiami prawa
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu BHP i P.POŻ
  • Analiza stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie oraz propozycji poprawy warunków pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Minimum roczne doświadczenie jako specjalista/ inspektor ds. BHP
  • Praktyczna znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP
  • Umiejętność samodzielnego opracowywania analiz, raportów, dokumentacji BHP

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • Pełną wyzwań pracę w młodym zespole, w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie będącej czołowym producentem turbin wiatrowych
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą: