ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik sklepu

Miejsce pracy: Sosnowiec

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • Stawka godzinowa - 20,00 zł brutto!
  • Praca w godzinach otwarcia sklepu (kwestia do ustalenia)
  • Prosty zakres obowiązków

Oczekiwania:

  • Otwartość na kontakt z klientem
  • Dokładność
  • Chęć podjęcia pracy na umowę-zlecenie
  • Dyspozycyjność
  • Zatrudniamy również studentów i uczniów

Zadania:

  • Czynności ekspozycyjne (kontrola i uzupełnianie towarów, zmiany ekspozycji według raportów, weryfikacja poprawności cen i oznaczeń)
  • Prace magazynowe i porządkowe (umieszczanie zapasu towaru we właściwym miejscu, dodatkowe oznaczanie towarów, układanie towarów i opakowań na odpowiednich regałach)
  • Dodatkowe, bieżące zadania zlecane przez przełożonego
  • Witanie klientów sklepu
  • Weryfikacja ilości osób

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy