Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • pomoc przy roztowarowaniu i zatowarowaniu sklepu,
  • pomoc przy montowaniu regałów
  • wykładanie towaru oraz kontrola daty ważności artykułów,
  • dbałość o czystość sali sprzedaży i pomieszczeń socjalnych,
  • drobne prace magazynowe.

Oczekujemy:

  • ukończenia 18 roku życia,
  • chęci do pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • gotowości do pracy w dniach 11-15,10 Gdańsk Osowa lub 18-22.10 Starogard Gdański lub 25-29.10 Gdańsk Oliwa

Mamy do zaoferowania:

  • pracę w oparciu o umowę zlecenia,
  • stawkę 28 brutto/h,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 14-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne