Pracownik Serwisu Helpdesk Maszyn Sterowanych Numerycznie / Doradca Serwisowy

Felder Group Polska Sp. z o.o.

Żory, śląskie

FELDER Group Polska sp. z o.o. działa na rynku polskim już od 15 lat i jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju renomowanego, austriackiego producenta obrabiarek do drewna FELDER KG. Przedsiębiorstwa szczycącego się ponad 60-letnim doświadczeniem, na wskroś nowoczesnego, a jednocześnie nadal rodzinnego. Należymy do czołówki największych dostawców tego typu obrabiarek w Polsce i osobą związanym z branżą drzewną oferujemy, obok przebogatej palety maszyn stolarskich i narzędzi, pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo z 12 salonów.

Poszukujemy do działu serwisu w Żorach

OBOWIĄZKI

  • przyjmowanie zgłoszeń serwisowych
  • zdalne diagnozowanie oraz rozwiązywanie usterek
  • przygotowywanie ofert
  • zamawianie części zamiennych
  • dbałość o funkcjonowanie parku maszynowego w salonie siedziby firmy
  • wyjazdy do klientów

WYMAGANIA

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe (informatyka, elektronika, mechanika, mechatronika)
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość programów Microsoft Office
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • zdolności manualne
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy, otwartość, komunikatywność, kreatywność
  • mile widziana znajomość branży stolarskiej i maszyn stolarskich
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • indywidualne przyuczenie do obowiązków
  • systematyczne, podnoszące kwalifikacje szkolenia
  • długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej
Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku.