Greenline - alternative energien gmbH

Do naszej myjni cystern i silosów w miejscowości Hohenwarsleben szukamy

Pracownik serwisowy

Państwa zadania

  • mycie TIR-ów (cystern i silosów) w środku i od zewnątrz
  • ręczne mycie wstępne pojazdów
  • obsługa automatycznej myjni TIR-ów

Nasze wymagania

  • odpowiednia wiedza techniczna
  • wystarczająco dobra znajomość języka niemieckiego dla przyuczenia
  • gotowość do pracy na zmiany (godz. 6.00 do 13.30/godz. 13.30 do 22.00)oraz na przemian w soboty (godz. 6.00 - 13.30)
  • dobra sprawność fizyczna jest koniecznie potrzebna, czasowe noszenie maski(sprzętu ochrony układu oddechowego)
  • prawo jazdy i samochód lub inna możliwość, aby dojeżdżać do miejsca pracy

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole
  • nowoczesne i urozmaicone stanowisko pracy
  • perspektywa pewnego i długoterminowego zatrudnienia
Zgłoszenia prosimy nadsyłać do

LB Lohmann GmbH & CO. KG
Pan Martin Jaeschke | Edelmannstraße 22 | 39218 Schönebeck | Tel. +49 (0) 39 28/70 37-420

Personal@greenline.de
www.greenline.de