Pracownik sektora logistyki

Rzeszów, podkarpackie

Akcja Job

Opis stanowiska pracy

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443 dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik sektora logistyki

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

Pomoc w rozpoznaniu i przyjmowanych towarów;

Ręczne prace transportowe;

Wywożenie/przywożenie towaru i wykładanie go na półkach;

Utrzymanie porządku po wykonanych czynnościach (uprzątniecie palet, folii, kartonów).

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe

Rok doświadczenia na analogicznym stanowisku

Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę zlecenie lub pracę tymczasową w największej sieci sklepów budowlanych

Stawka 17 zł brutto/h

Elastyczny grafik

Przyjazna atmosfera

Możliwość rozwoju

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albedo HR Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Akcja Job, będąca agencją pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej, od 2006 roku wspiera swoich... klientów oraz kandydatów w znajdowaniu rozwiązań obejmujących obszar kapitału ludzkiego. Świadczymy usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, consultingu, outplacementu, outsourcingu oraz doradztwa zawodowego.

Aktualnie współpracujemy z firmami na terenie Polski, Francji, Belgi, Niemiec i Ukrainy.

Posiadamy oddziały we Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Praszce. Działamy również na terenie Łodzi i okolic, wykorzystując nasze mobilne biuro rekrutacyjne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
12
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.800,00 zł - 3.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie