Pracownik sekretariatu

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz stabilnej pracy?

Posiadasz doświadczenie w pracy biurowej?

Znasz komunikatywnie angielski?

Wynagrodzenie: 2500 - 3000 PLN brutto +premia 200 PLN brutto

Miejsce pracy: Wrocław (Wojnów / Swojczyce)

W związku z rozwojem naszego Klienta, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • rozliczanie delegacji służbowych
  • odbieranie e-faktur i przekazywanie ich do księgowości
  • odbieranie i sortowanie korespondencji firmowej
  • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących, środki czystości, artykuły spożywcze
  • nadzór nad terminami ubezpieczeń i przeglądów technicznych samochodów firmowych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • znajomość języka angielskiego; odbieranie telefonów od zagranicznych kontrahentów i przekierowywanie ich do odpowiedniej osoby
  • znajomość obsługi drukarki i kserokopiarki
  • znajomość systemu MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnym i przyjaznym miejscu pracy
  • pakiet benefitów
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach : 8:30 - 16:30
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze kadr i płac
  • premię miesięczną w kwocie 200 PLN brutto

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
2.500,00 zł - 3.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
200 PLN brutto, benefity pracownicze
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja