Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radców Prawnych Murdza & Brońka
Specjalista ds. administracji - Pracownik sekretariatu
Miejsce pracy: Andrychów

Zakres obowiązków:
• Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
• Zapewnienie płynnego obiegu dokumentów w firmie
• Prace administracyjne, przygotowywanie dokumentów księgowych
• Dbałość o sprawne funkcjonowanie i zaopatrzenie biura
• Wykonywanie innych prac administracyjnych zleconych przez Pracodawcę
• Obsługa telefoniczna i mailowa sekretariatu
• Kompletowanie i wysyłanie dokumentów
• Kontakt telefoniczny i osobisty z sądami oraz urzędami
• Koordynacja kalendarza Kancelarii oraz organizacja spotkań i wyjazdów służbowych
• Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w Kancelarii Prawnej będzie dodatkowym atutem)
• znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)
• Dokładność, terminowość oraz rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków
• Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
• Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
• Dobra organizacja pracy, zaradność
• Obowiązkowość i pełne zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:
• Stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
• Praca na samodzielnym stanowisku
• Możliwość zdobywania doświadczenia
• Pracę w Kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku

Prezentacja firmy

Kancelaria Radców Prawnych Murdza & Brońka powstała z połączenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja