Pracownik sekretariatu z językiem angielskim - niemiecka umowa o pracę +opłacone mieszkanie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej,
  • prowadzenie terminarza spotkań oraz przyjmowanie interesantów,
  • organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych przełożonego,
  • sporządzanie raportów i protokołów na potrzeby przełożonego,
  • biurowe prace administracyjne.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (C1/C2),
  • znajomość kolejnego języka obcego będzie dodatkowym atutetm.

Oferujemy:

1. Niemiecką umowę o pracę.

2. Pracę w renomowanej niemieckiej firmie z branży finansowej.

3. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji w pełni opłacone prze zpracodawcę.

4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

5. Płatne urlopy i premie świąteczne.

6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

7. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

8. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Wymagania

CV w języku angielskim

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
mieszkanie za darmo, ekstra płatne nadgodzin, niemiecka umowa
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa