Pracownik rozbioru mięsa - od 14,15 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Ichtegem, zagranica

Miejsce pracy: Ichtegem
Zakres obowiązków:
  • rozbiór  i trybowanie mięsa wieprzowego
  • dalsze procesy przetwórcze
  • obsługa klienta
  • transport produktów  do poszczególnych klientów

Nasze oczekiwania:
  •  doświadczenie na analogicznym stanowisku
  •  prawo jazdy kategora C (wymóg konieczny)
  •  przyjazne usposobienie
  •  wysoka motywacja do rozpoczęcia pracy

Gwarantujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę w wysokości 14,15 euro brutto/h
  • pełen wymiar godzin
  • premię roczną
  • kartę paliwową, dodatek za podwożenie pracownika
  • inne benefity pozapłacowe

Benefity:
  • Opieka lekarska
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.