Pracownik robót ziemnych

Francja, Chartres, Region Centralny, zagranica

GLOBAL INTERIM Sp. z.o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska :

Wszyscy nasi pracownicy podlegają bezpośrednio francuskiemu szefowi budowy. Roboty wykonujemy głównie na dużych obiektach lub innych obiektach użyteczności publicznej (szkoły, szpitale, powierzchnie magazynowe). Szczegółowe zadania:

  • wykonywanie wykopów
  • zagęszczenie gruntu
  • wykonywanie fundamentów
  • obsługa betoniarki

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracach ziemnych
  • umiejętność czytania planów
  • mile widziana umiejętność obsługi koparki
  • mile widziane doświadczenie w pracy we Francji oraz prawo jazdy kat. B

Wymagania

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie, możliwość stałej współpracy
  • preferencyjny system zjazdów dostosowany do potrzeb pracownika
  • klarowny system wynagrodzeń
  • opłacone mieszkania, przejazdy do Francji oraz codzienne dojazdy
  • stawkę godzinową na poziomie 11,50 euro netto na rękę

Agencja Pracy Tymczasowej zorientowana na obsługę rynku francuskiego.

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inne , Praca Inżynieria