Pracownik robót ziemnych (13,96 EUR brutto/h)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wortegem-Petegem, zagranica

Miejsce pracy: Wortegem-Petegem

OBOWIĄZKI

  • wykopy pod budowę fundamentów
  • wylewanie betonu
  • pomoc przy załadunku i wyładunku
  • wykonywanie odpływów i przyłączy

WYMAGANIA

  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracach budowlanych
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdu samochodem- mile widziana
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 13,96 EUR brutto/h+ dopłaty za nadgodziny
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • dodatki paliwowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • trzynastą pensję

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.