Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Adecco Norge AS, część Adecco S.A. - jeden z największych pracodawców wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma ma ponad 100 oddziałów w całej Norwegii i około 5000 pracowników zatrudnionych każdego dnia. Adecco Norge to największa firma rekrutacyjna w Norwegii. Posiadamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki.

Lokalizacja naszego projektu: Lyngdal – praca z kotwami skalnymi do wzmacniania tuneli

Kluczowe Obowiązki:

  • stabilizacja konstrukcji podziemnych za pomocą śrub kotwiących
  • praca w tunelu
  • praca z planami technicznymi

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie łącznie z dodatkami ok. 350 NOK za godzinę brutto
  • praca w systemie zmianowym 12 dni w tygodniu 16 dni wolnych
  • zakwaterowanie, bilety lotnicze zapewnione bezpłatnie
  • norweski kontrakt i dwutygodniowe wynagrodzenie
  • odzież roboczą, obuwie ochronne i niezbędny sprzęt zapewniamy bezpłatnie

Wymagania

Wymagania:

  • wysoka wydajność w pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - minimum B1
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu w tunelu
  • dyspozycyjność do pracy w okresie letnim

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy