Pracownik restauracji KFC

Holandia, okolice Goes, zagranica

Good Job

Opis stanowiska pracy

SPECYFIKA PRACY:

Praca w restauracji KFC, przygotowywanie produktów zgodnie ze standardami firmy, dbanie o najwyższą jakoś podawanych produktów, utrzymanie czystości w miejscu pracy.

MIEJSCE PRACY: Holandia, Goes

OFERUJEMY:

– atrakcyjne wynagrodzenie €10,68/h brutto

– wypłacane co tydzień

– 4 tygodniowe w pełni płatne szkolenie, przygotowujące do pracy

– zakwaterowanie na czas zatrudnienia

– ubezpieczenie

– pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

– legalną pracę u sprawdzonego klienta

– przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Holandii bezpłatny

Wymagania

– mile widziane doświadczenie przy tego typu pracy

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego

– dyspozycyjność na okres 6 miesięcy

– gotowość do pracy zmianowej

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz... ogrodniczych. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów, zapewniających Państwu legalne zatrudnienie, zakwaterowanie i ubezpieczenie Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze. Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 11653.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
6 miesięcy
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca fizyczna