PRACOWNIK REFERATU ROZWOJU

Gmina Miłoradz

Miłoradz, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0251

Obowiązki:

Prowadzenie procesu administracyjnego nad realizacją inwestycji

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne konieczne do podjęcia pracy na danym stanowisku:a. wykształcenie co najmniej średnie,b. prawo jazdy i posiadanie pojazdu umożliwiającego poruszanie się w terenie gminy,c. umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego przekazywania informacji,d. biegła znajomość obsługi komputera,e. znajomość przepisów: kodeks postępowania administracyjnego ustawy o samorządzie gminnymf. wysoka kultura osobista,g. nieposzlakowana opinia,h. niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznegolub umyślne przestępstwo skarbowe,i. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,j. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.3. Wymagania dodatkowe - pozostałe, pozwalające na optymalne wykonywanie zadań nadanym stanowisku:a. komunikatywność,b. dyspozycyjność,c. umiejętność pracy w zespole,d. umiejętność obsługi komputera i innych urządzeń biurowych,e. umiejętność interpretacji przepisów prawa i analitycznego myślenia,f. prawo jazdy kat. B,g. doświadczenie w pracy administracyjnej,h. wykształcenie wyższe.

Miejsce pracy: Żuławska 9, 82-213 Miłoradz, powiat: malborski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: a. list motywacyjny,b. życiorys (CV),c. kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie,d. kopia dokumentu poświadczającego wykształcenie np. dyplomu lub inne dodatkowedokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach np.: kopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, referencje,e. oświadczenie kandydata o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,f. oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnychi korzystaniu z pełni praw publicznych,g. oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie naokreślonym stanowisku,h. oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowychzgodnie z art.6 ust. 1 lit. a - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takichdanych oraz uchylenia dyrektywy nr 95/46/WE (RODO), w celach przeprowadzenia naboru.8. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać:w Urzędzie Gminy Miłoradz, ul. Żuławska 9, 82-213 Miłoradz, biuro sekretariat lub pocztą (za datę doręczenia dokumentów przyjmuje się datę ich wpływu do urzędu) na ww. adres urzędu, w kopertach z oznaczeniem nadawcy, z dopiskiem Zatrudnienie na zastępstwo, w terminie do dnia 24.04.2024 roku do godz. 15.00.Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.9. Kandydaci, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu oraz zakwalifikują się do dalszego postępowania zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.Dodatkowe informacje pod nr tel. 55 2711531.Informacje o wyniku naboru będą umieszczone na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Miłoradz oraz Biuletynie Informacji Publicznej.10. Klauzula informacyjna.a. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia ParlamentuEuropejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochronyosób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawieswobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).b. Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bezpodania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.c. Administrator danych i kontakt do niego: Gmina Miłoradz, 82-213 Miłoradz, ul.Żuławska 9, ug@miloradz.malbork.pld. Kontakt do inspektora ochrony danych: iod@miloradz.malbork.ple. Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na wolne stanowisko urzędnicze,f. Informacje o odbiorcach danych: Urząd Gminy Miłoradz, 82-213 Miłoradz, ul.Żuławska 9,g. Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru nastanowisko urzędnicze lecz nie dłużej niż 3 miesiące.h. Uprawnienia: prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania,usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobecprzetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tejsprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podanypowyżej, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy