Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Pracownik Recepcji

Miejsce pracy: Wrocław
Dla naszego Klienta - międzynarodowej korporacji zlokalizowanej w centrum Wrocławia - prowadzimy rekrutację na stanowisko:
PRACOWNIK RECEPCJI

OFERUJEMY:
-umowę o pracę tymczasową; pierwsza na 3 miesiące, po pozytywnym okresie próbnym możliwość jej przedłużenia (chęć dłuższej współpracy)
-wynagrodzenie zasadnicze: 3500 PLN brutto miesięcznie (płatne do 10. dnia miesiąca)
-zatrudnienie "od zaraz"
-czas pracy: poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-16:00
-benefity: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna w Medicover
-pracę w międzynarodowym środowisku
-możliwość przejścia w przyszłości na inne stanowisko w ramach firmy naszego Klienta

OCZEKIWANIA:
-komunikatywność
-kreatywność
-bardzo dobra/biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-dobra organizacja pracy
-znajomość pakietu Office, Outlook
-chęć zatrudnienia na dłużej
-gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin

TWOJE ZADANIA:
-odpowiedzialność za obieg dokumentów i korespondencji
-zarządzanie usterkami biurowymi
-zarządzanie parkingiem
-organizacja eventów biurowych i CSR
-przygotowywanie i dystrybucja komunikatów i newslettera biurowego
-administracja telefonami komórkowymi
-zamówienia artykułów biurowych i spożywczych
-kontakt z dostawcami
-współpraca z recepcją budynku, technikami budynku i zarządcą
-wsparcie administracyjne w zakresie rozliczeń faktur
-wsparcie dla nowych pracowników (odpowiedzialność za elementy procesu onboardingu)

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy