Pracownik przygotowania produkcji – ślusarz

Dagat-Eco Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy osób, które będą wspierać dział przygotowania stalowych elementów (poręczy) do dalszego procesu produkcyjnego.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • docinanie elementów (rur o małej średnicy) na odpowiednią długość,
  • szlifowanie i polerowanie elementów metalowych,
  • wiercenie otworów,
  • wygładzanie nierównych krawędzi za pomocą narzędzi przeznaczonych do tego celu.

Oczekujemy:

  • zmysłu technicznego.
  • znajomość rysunku technicznego w podstawowym zakresie,
  • umiejętności posługiwania się suwmiarką,
  • znajomości obsługi wiertarki, szlifierki,
  • chęci do nauki,
  • dokładności i skrupulatności w wykonywanej pracy,
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22)

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wzrost Twojego wynagrodzenia wraz ze wzrostem Twoich kompetencji,
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twoich bliskich,
  • dodatkowe benefity (np. premie świąteczne, system poleceń pracowniczych i inne).

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą z ponad-35 letnim doświadczeniem produkcyjnym zwią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji