Pracownik przygotowalni

Czeladź, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Praca w systemie 3-zmianowym - docelowo 4-brygadowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę!
  • Realna perspektywa przejścia w struktury firmy już po 6 mies. pracy
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów pracowniczych ManpowerGroup Premium: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia
  • Wsparcie konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji!

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Chęć nauki
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętności manualne
  • Mile widziane doświadczenie w drukarni lub mieszalni farb
  • Szukamy osób dokładnych i sumiennych

Zadania:

  • Przygotowywanie form do druku
  • Praca pomocnicza przy obsłudze maszyn
  • Dbanie o porządek na stanowisku

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji