Opis stanowiska pracy

* Obsługa maszyn produkcyjnych,
* dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn,
* wykonywanie bieżących prac serwisowych niezbędnych do prawidłowej pracy maszyn,
* kontrola jakości wytwarzanego produktu,
* utrzymanie porządku na stanowisku pracy

* miejsce wykonywania pracy: 37-110 Żołynia

Wymagania

* 3-zmianowy system pracy
* duża sprawność manualna i fizyczna
* mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
* samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
* umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
* pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
* niezbędne przeszkolenie oraz wyposażenie
* pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby spełniające powyższe wymagania zapraszamy do aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Prezentacja firmy

Bio Energy Group to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna. Wytwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis