Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjno-handlowa Promar zajmująca się produkcją dodatków do żywności poszukuje do działu rozwoju smaków kandydatów na stanowisko pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: ZAWIERCIE UL. CEREFISKO 2

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prób technologicznych zgodnie z podaną recepturą
  • obsługa maszyn i urządzeń spożywczych
  • prowadzenie zapisów z prób technologicznych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w zakładach przetwórstwa mięsnego na stanowisku operator maszyn, masaż, kutrowy , kucharz- garmażer , rzeźnik-wędliniarz , wędzarz, pracownik produkcji
  • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe gastronomia, przetwórstwo mięsne,
  • dokładność, sumienność, kreatywność mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników i ich rodzin
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zakresu obowiązków
  • opieka medyczna, karty sportowe FitProfit

Prezentacja firmy

Stabilna i dynamiczna firma produkcyjno - handlowa lider rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis