pracownik produkcyjny

ELSTAR

Wysogotowo 62-081, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
• wspieranie pracowników produkcji i operatorów maszyn
• przycinanie, szlifowanie elementów aluminiowych i stalowych
• szlifowanie i pakowanie gotowych części
• składanie konstrukcji, czyszczenie, pakowanie zleceń
• przygotowanie paczek na wysyłkę

Nasza oferta:
• praca od zaraz u wiarygodnego pracodawcy
• terminowa wypłata wynagrodzenia
• stabilność zatrudnienia, umowa o prace po okresie próbnym
• przyjazny proces wdrożenia na stanowisko pracy
• miła atmosfera pracy

Wymagania

Wymagania:
• zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wytwarzanych produktów
• dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy
• umiejętność pracy w zespole
• motywacja i chęć do pracy
Mile widziane:
• prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

ELSTAR to zespół doświadczonych ludzi, którzy od ponad 30 lat zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji