Pracownik Produkcyjny

Work Service S.A.

Skawina, małopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Skawina

Obowiązki

  • Składanie tzw kitów
  • Praca ze zszywaczem polegająca na przyszywaniu opakowania do palety
  • Praca z pistoletem Pneumatycznym na gorąco - doklejanie plastikowych narożników
  • Dbanie o stanowisko pracy

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • Stawka: 17 zł brutto na godzinę (możliwość negocjacji)
  • Możliwość uzyskania premii
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę na jedną zmianę w godzinach od 8 do 16
  • Miłą atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.