Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • Składanie tzw kitów
  • Praca ze zszywaczem polegająca na przyszywaniu opakowania do palety
  • Praca z pistoletem Pneumatycznym na gorąco - doklejanie plastikowych narożników
  • Dbanie o stanowisko pracy

Wymagania

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • Stawka: 17 zł brutto na godzinę (możliwość negocjacji)
  • Możliwość uzyskania premii
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę na jedną zmianę w godzinach od 8 do 16
  • Miłą atmosferę

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli rynku... wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji