Opis stanowiska pracy

Gdzie będziesz pracować Dołącz do grona ludzi, którzy lubią swoją pracę! Będziesz pracować w fabryce zajmującej się produkcją różnego rodzaju kontenerów oraz opakowań.
# Praca na zmianowa (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
# Praca w normalnej temperaturze Co będziesz robić # Będziesz odpowiedzialny za końcową kontrolę produktów
# Będziesz wykonywać prace manualne związane z przygotowaniem kontenerów IBC Czego od Ciebie oczekujemy # Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
# Znajomości języka holenderskiego na poziomie podstawowym
# Doświadczenia w pracy produkcyjnej – mile widziane
# Chęci do podjęcia nauki języka holenderskiego
# Gotowości do pracy w systemie zmianowym Hier kom je terecht Nasz klient zajmuje się produkcją kompletnych pakietów opakowań dla klientów przemysłowych, a mianowicie pojemników IBC – czyli 100-litrowych pojemników do przechowywania płynów.
Możemy również dostarczyć szeroką gamę beczek stalowych i plastikowych w zależności od potrzeb. Zamówienia są realizowane na terenie całej Europy. Co oferujemy # Bezpłatny transport do pracy (samochodem lub rowerem)
# Cotygodniowe wypłaty
# Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €36.85 tygodniowo
# Zakwaterowanie firmowe zgodne z certyfikatem SNF w cenie €119 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)
# Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
# Opiekę koordynatora
# Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)
# Zapewnimy odpowiednią odzież obuwie ochronne i odzież, jeśli wymaga tego Twoje stanowisko Co teraz? Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj dłużej i aplikuj już teraz. Masz pytania zadzwoń do mnie pod numer telefonu +48786056210. Do usłyszenia!

Nie pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na prace na terenie Holandii.

Wymagania

# Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
# Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Jesteśmy AB Midden Nederland. Twój zaangażowany i wiarygodny pracodawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne