Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Komorniki
Dla naszego Klienta, wiodącej firmy na rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

• obsługiwanie maszyn,
• przenoszenie pojemników z farbami przy pomocy maszyn,
• drukowanie etykiet,
• porządkowanie miejsca pracy, mycie pojemników,
• ustawianie materiałów na półkach.

Oczekujemy:

• dokładnego wykonywania swoich obowiązków,
• umiejętności pracy w zespole ,
• mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych,
• mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego UDT.

Oferujemy:

• umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia) + premię,
• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16,
• możliwość odbywania dodatkowych kursów oraz szkoleń.

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy