Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: Gryfino, Widuchowa

OBOWIĄZKI

• praca przy linii produkcyjnej
• przygotowywanie produktów garmażeryjnych do wysyłki
• kontrola jakości, sortowanie, suszenie, pakowanie towaru
• dbanie o porządek w miejscu pracy
• wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
• zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
• zdolności manualne

OFERUJEMY

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie godzinowe w wysokości 17 złotych brutto
• możliwość uzyskania premii uznaniowej za dobre wyniki w pracy
• pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00-15:00
• wolne weekendy
• odzież roboczą
• możliwość stałej współpracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.