Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionych osób należeć będzie:
- obsługa maszyn i urządzeń - po przeszkoleniu
- kontrola jakościowa pracy własnej
- przygotowanie materiałów do procesu (liczenie, ważenie)
- mile widziane doświadczenie w pracy na drukarni bądź przy przetwórstwie tworzyw
sztucznych

Wymagania

- znajomość podstaw mechaniki
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- wykształcenie min. zawodowe
- podstawy obsługi tabletu/komputera

Gwarantujemy:
- przyuczenie do ciekawego zawodu
- legalna, zgodna z Kodeksem Pracy umowa o pracę
- bonusy socjalne
- szkolenia specjalistyczne UDT jeśli są wymagane

Prezentacja firmy

Happy Gifts to producent i dostawca artykułów promocyjnych – długopisy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne