Pracownik produkcyjny / Operator maszyn 2100-2850€ netto - cale Niemcy

Humanus Personalservice GmbH

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Wynagrodzenie miesieczne od 2100- 2850 € netto (+ dodatki zmianowe)

Zakres obowiązków:

  • Praca przy Pakowaniu, Prace Produkcyjne, Kontrola Jakosci
  • Obsługa maszyn Produkcyjnych
  • Praca z Rysunkiem Technicznym
  • Konserwacja Maszyn
  • Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe
  • wlasny samochod na wyjazd

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych opiekunow
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".