Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn / urządzeń produkcyjnych,
  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialności i zaangażowania,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Niezależne, polskie przedsiębiorstwo działające od 1992 roku, pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria