Opis stanowiska pracy

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje pracowników na stanowisko operatora maszyn związanych z produkcją regranulatu LDPE.

Zakres obowiązków:
- Realizacja procesu produkcji regranulatu w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i zasadami
- Realizacja bieżących zadań produkcyjnych, obsługa maszyn i dbałość o nie
- Aktywne uczestnictwo w procesie rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych pojawiających się na stanowisku pracy

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe/ średnie/średnie techniczne
- mile widziane doświadczenie zawodowe związane z obsługą maszyn produkcyjnych
- mile widziana wiedza z zakresu mechaniki maszyn produkcyjnych
- wysoka motywacja i chęci do pracy
- dokładność i systematyczność

Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
- Pracę w systemie 4-ro brygadowym
- Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia (premie uznaniowe)!

Prezentacja firmy

EKO BOLESŁAW Sp. z o.o

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji