ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Wałbrzych

Miejsce pracy: Strzegom

Oferta:
  • Wynagrodzenie do 26 zł brutto/h
  • Umowa o pracę na pełny etat – bezpośrednio w strukturach firmy
  • Darmowy transport z Wałbrzycha, Bolkowa,Świebodzic i Świdnicy
  • Premia frekwencyjna do 250 zł brutto miesięcznie
  • Dodatek za pracę w niedzielę 130 zł brutto
  • Premia miesięczna do 10% wynagrodzenia brutto w zależności od wyników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Edenred na sport i kulturę lub MultiSport
  • Karta lunchowa
  • Wsparcie z ZFŚS dwa razy w roku
  • Szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne – ponieważ nasz klient stawia na rozwój talentów
  • Dofinansowanie studiów i nauki języka – aby stale się uczyć!
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji
Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Sprawdzanie jakości oraz selekcja wyrobu przed zapakowaniem
  • Kontrola jakościowa opakowań jednostkowych i pakowanie wyrobu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
  • Bieżąca kontrola jakości na każdym etapie produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji stanowiskowej i obsługa systemu informatycznego na linii produkcyjnej
  • Zgłaszanie przełożonemu wszystkich zauważonych nieprawidłowości
Wymagania:
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Znajomość zasad BHP i ppoż. na stanowisku pracy
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • W przypadku operatora maszyn: umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00) w systemie 4-brygadowym
  • Operator produkcji z UDT: Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym, uprawnienia na wózki widłowego UDT

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy