Pracownik produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ujazd, opolskie

Miejsce pracy: Ujazd

Nowa firma produkcyjna - atrakcyjne wynagrodzenie!

Oferta:

  • Umowa o pracę - zatrudnienie bezpośrednio pod firmąbez udziału Agencji Zatrudnienia
  • Do końca lipca 2022 r. praca w Gliwicach z bezpłatnym dojazdem z Ujazdu (docelowe miejsce pracy - Ujazd)
  • Możliwość odbycia rozmowy rekrutacyjnej na terenie Ujazdu/ Kędzierzyna-Koźla/ Gliwic
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Po uruchomieniu produkcji - przewidziana premia produkcyjna oraz inne benefity pozapłacowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (nowy zakład produkcyjny)

Wymagania:

  • Chęć i dyspozycyjność do pracy po 8 h na trzy zmiany (6-14; 14-22; 22-6)
  • Doświadczenie produkcyjne - mile widziane, szczególnie w branży automotive
  • Umiejętność stosowania się do instrukcji pracy
  • Sumienność, rzetelność i dokładność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Montaż foteli samochodowych - praca w nowo powstającym zakładzie produkcyjnym
  • Praca w oparciu o instrukcje i zasady produkcji branży automotive
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP i 5S obowiązujących w miejscu pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy