IFA Powertrain Polska

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Ujazd, Zimna Wódka, okolice Strzelec Opolskich

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych – rozwój ludzi jest dla nas priorytetem
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do pracy zmianowej
  • dobrej dyscypliny pracy oraz orientacji na jakość wykonywanych zadań
  • nastawienia na pracę zespołową,
  • dynamizmu w działaniu, operatywności i zaangażowania
  • otwartości na nowe wyzwania i wysokiej motywacji do pracy

Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

  • ładowanie części do maszyn
  • przeprowadzanie kontroli wizualnej i kontrola zachowania wymiarów za pomocą urządzeń pomiarowych
  • odrzucanie części wadliwych
  • pakowania detali w odpowiednie palety
  • zapewnieniem porządku i czystości
  • ścisłej współpracy z zespołem produkcyjnym: operatorami CNC, liderami, a także z działem jakości i utrzymania ruchu
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Uprzejmie informujemy,
że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.