Pracownik produkcji

Gi Group Poland S.A.

Tychy, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Tychy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż systemu LPG do nowych samochodów
  • Wykonywanie prostych czynności manualnych
  • Współpraca z innymi działami

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Sumienności i chęci do pracy
  • Doświadczenia w pracy na produkcji

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w systemie jednozmianowym oraz trzyzmianowym
  • Wynagrodzenie 23,50 brutto/h na start, po 3 miesiącach pracy 24,23 brutto/h
  • Premie frekwencyjną brutto 253 zł
  • Premię kwartalną do 990 zł
  • Premię uznaniową
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy