ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Tychy, Bieruń, Lędziny, Katowice, Mikołów, Mysłowice

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przejściabezpośrednio w struktury firmy już po 6 miesiącach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy -zyskaj nawet 700 zł brutto miesięcznie
  • Dodatek za system 4 - brygadowy -300 zł brutto
  • Dofinansowanie do posiłkówpracowniczych
  • Pakiet benefitów - karta MultiSport, opieka medyczna Medicover, zniżki na zakupy
  • Nagrodyza polecenie nowych pracowników - zgarnij nawet 2600 zł brutto

Jedyne, czego oczekujemy to:

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widzianedoświadczenie w pracy na produkcji

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Proste prace montażowe

Nr ref.: OMA/037/AMA
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy