Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Trąbki Małe

ZADANIA:

  • obsługa i przygotowanie linii produkcyjnych oraz innych urządzeń niezbędnych w procesie pakowania
  • współpraca z pracownikami innych działów
  • raportowanie danych produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • chęć do pracy i dyspozycyjność do pracy zmianowej (6-14, 14-22)
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • chęć rozwoju i otwartość na nowe doświadczenia

OFERUJEMY:

  • możliwość przyuczenia na stanowisko oraz wsparcie merytoryczne specjalistów z działu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na pełen etat w stałym systemie godzinowym
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet świadczeń socjalnych, zniżka pracownicza na produkty firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.