Pracownik Produkcji

Work Service Express

Stuttgart, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Stuttgart »

Zadania:

  • Odbieranie produktów plastikowych z maszyny
  • Pakowanie
  • Przygotowanie do wysyłki
  • Proste prace produkcyjne

Wymagania:

  • Mile widziane kobiety
  • Podstawowe doświadczenie na produkcji/magazynie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale 1400-1600 euro netto
  • DARMOWE przejazdy dom-praca
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie
  • Możliwość wypracowania nadgodzin
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Świadczenia emerytalne i zdrowotne odprowadzane od średniej krajowej
  • Pracę u sprawdzonego Klienta
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz dodatkowo 200 złotych (300 złotych jeśli zna język kraju oddelegowania).