ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Stary Gostków, Poddębice, Łódź, Łęczyca

Chcesz zmienić pracę albo zdobyć doświadczenie produkcyjne? Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej? Szukamy właśnie Ciebie! Aplikuj, na zgłoszenie odpowiadamy bardzo szybko.

Miejsce pracy: Stary Gostków

Co zapewniamy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. opieka medyczna, MultiSport, pakiet ubezpieczeniowy, platforma MyBenefit, siłownia na terenie fabryki
  • Dofinansowanie posiłków regeneracyjnych
  • Darmowy transport pracowniczy na wyznaczonych trasach (m.in. Poddębice, Łęczyca, Uniejów, Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Koło)
  • Atrakcyjna stawka godzinowa, dodatki do wynagrodzenia
  • Możliwość nabycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowej i konkurencyjnej firmie
  • Bonus finansowy 200 zł brutto za polecenie znajomego do pracy

Jakich osób szukamy?

  • Dyspozycyjnych i gotowych do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki
  • Nastawionych na współpracę
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie produkcyjne

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Produkcja wyrobu gotowego zgodnie z wytycznymi
  • Pakowanie gotowego wyrobu w kartony zbiorcze, etykietowanie i układanie na palecie
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego
  • Obsługa skanera, zamawianie materiałów, potwierdzanie wyrobu gotowego, zmiana marki
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials