Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

  • pakowanie wyrobów gotowych
  • załadunek i rozładunek towarów
  • nadzorowanie pracy maszyn
  • inne prace niezbędne do utrzymania ciągłości produkcji

Wymagania:

  • sumienność
  • punktualność
  • zdolności manualne
  • chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • minimalne wykształcenie - średnie zawodowe
  • minimalne doświadczenie 3 lata - dodatkowym atutem praca na produkcji lub montażu

Rodzaj umowy :

  • na czas określony, pełny etat, od 2500 netto

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez DER-PLAST PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI WACŁAW DEREŃ z siedzibą w Lędzinach 43-143 przy ulicy Dębowej 16, NIP 6461641616 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się produkcją i dystrybucja profili budowlanych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie