Pracownik Produkcji

Work Service S.A.

Skawina, małopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Skawina

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- praca na hali produkcyjnej
- klejenie, foliowanie, zszywanie opakowań-kartonów
- dbanie o porządek w miejscu pracy

CZEGO OCZEKUJEMY?

- zaangażowanie i chęć do pracy
- zdolności manualnych
- dyspozycyjność do pracy w Skawinie

CO OFERUJEMY?

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
- umowa zlecenie ze stawką 15 zł/h brutto w okresie próbnym, poźniej umowa o pracę
- lekką pracę w miłej atmosferze
- mile widziane panie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.