ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Sieradz

Numer ref. PPR/056/MŁO

Zadania:

  • Wykonanie działań montażowych, prace pomocnicze przy maszynie (uzupełnianie komponentów potrzebnych do zapewnienia ciągłej pracy maszyny)
  • Odpowiedzialność za powierzony materiał, dokumentację oraz narzędzia i urządzenia
  • Pakowanie, testowanie oraz dystrybucja urządzeń elektronicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością przejścia na zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę SCANFIL
  • Możliwość rozwoju w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • MANPOWER proponuje pracownikom możliwość korzystania z pakietu MANPOWER PREMIUM (dodatkowe ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta MULTISPORT)
  • SCANFIL proponuje pracownikom - imprezy integracyjne, bony świąteczne dla Pracowników oraz paczki świąteczne oraz imprezy okolicznościowe dla dzieci Pracowników
  • Bezpłatny transport pracowniczy: ZDUŃSKA WOLA - SIERADZ - ZDUŃSKA WOLA

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials