Pracownik produkcji

Poznań, wielkopolskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • prace na różnych etapach montażu rowerów (w tym montaż napędu, kół, lakierowanie),

Oczekujemy:

  • zdolności technicznych,
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • zaangażowania i dokładności,
  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 7500-9500 zł brutto / miesiąc,
  • pracę na jedną zmianę! - 40h tygodniowo,
  • pracę w niemieckiej firmie zajmującej się produkcją rowerów,
  • sprawdzone miejsce pracy,
  • naukę języka podczas pracy,
  • pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu.

Miejsce pracy: NIEMCY, Altenberge

PEWNA PRACA I PEWNE ZAROBKI Z INTERKADRĄ!

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 14-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji