Opis stanowiska pracy

Potrafisz powstrzymać się od strzelania z folii bąbelkowej?

Chcesz pracować na produkcji?

Produkujemy koperty, m.in. bąbelkowe, których codziennie używają ludzie w całej Europie. Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Opis stanowiska:
• Odbieranie kopert z maszyny i pakowanie ich w pudełka
• Kontrola jakości wyprodukowanych kopert
• Współpraca z zespołem pracowników

Dlaczego my?
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 16,20 zł brutto/godz. w okresie próbnym, później 17,50 zł brutto + 300 zł/m-c premii
• Umowa o pracę na pełen etat, podpisana bezpośrednio z pracodawcą
• Możliwość stabilnego, wieloletniego zatrudniania
• Szkolenie oraz opieka doświadczonego pracownika
• Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę z możliwością dołączenia rodziny
• A także dodatkowe pieniądze na wakacje, święta i imprezy integracyjne
• Łatwy dojazd liniami 243, 610, 611, 616, 690, 702 – przystanek Luboń/Żabikowo

Wymagania

Szukamy osób, które:
• Mają zdolności manualne i są dokładne
• Chcą pracować na produkcji, przy maszynie
• Są dyspozycyjne do pracy na pełny etat w systemie 3-zmianowym

Zainteresowany/a? Zadzwoń do nas lub wyślij CV. Umówimy się na spotkanie na którym będziesz mógł zobaczyć jak się u nas pracuje.
Nie masz aktualnego CV? Wyślij nam swój numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą!

Prezentacja firmy

Firma z branży papierniczej, działająca na rynku polskim oraz europejski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji