Opis stanowiska pracy

W Porszewicach k/Pabianic poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres głównych obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • pakowanie i etykietowanie towaru
  • dozowanie surowców wg receptury

Czego oczekujemy?

  • gotowości do pracy w systemie III zmian od pon. do pt.
  • mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • pracę w firmie istniejącej na rynku od 25 lat (branża spożywcza)
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz realną możliwość otrzymania premii
  • benefity: pakiet medyczny (również dla dzieci pracowników), karta sportowa , dodatkowe ubezpieczenie, bezpłatny parking, zniżki na nasze produkty

Prezentacja firmy

Greek Trade Sp. z o.o., działająca w Polsce od 1992 r. jest jedny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne