Work Service Express

Pracownik produkcji

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Niemcy, Saarlouis »

Zadania:

  • Montaż i składanie foteli samochodowych
  • Praca przy taśmie montażowej
  • Naciąganie poszycia na stelaże

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane techniczne
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym min. A2- warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie Automotive (minimum 6 miesięcy)
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć uczenia się

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie początkowe 9,48 euro brutto/h,
    po 6 tygodniach 9,95 euro brutto/h,
    po 3 miesiącach 10,43 euro brutto/h
    po 5 miesiącach 10,90 euro brutto/h
    po 7 miesiącach 11,28 euro brutto/h
    po 9 miesiącach 11,66 euro brutto/h
    po 15 miesiącach 12,04 euro brutto/h
    • Gwarantowane darmowe zakwaterowanie w Niemczech
    • Dogodna lokalizacja z różnorodnymi atrakcjami
    • Płatny urlop wypoczynkowy
    • Praca na trzy zmiany
    • Możliwość wypracowania nadgodziny oraz możliwość pracy w soboty
    • Świetną atmosferę w pracy
    • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne od ŚREDNIEJ KRAJOWEJ
    • Pracę u sprawdzonego Klienta
    • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).