Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i uruchomieniem nowej linii produkcyjnej poszukujemy pracowników.
Dotychczasowa praca stała się monotonna? Kończysz szkołę i nie wiesz co dalej? W czasie pandemii szukasz stabilnego pracodawcy? Jeśli TAK to mamy dla Ciebie propozycję pracy w jednej z najprężniej rozwijających się firm w okolicy.

Pracownik produkcji / Operator maszyn

Opis stanowiska:

• obsługa maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego
• dbałość o stanowisko pracy
• przestrzeganie procesu produkcyjnego względem określonych zasad

Co oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę (stabilne warunki zatrudnienia również w pandemii)
• wynagrodzenie od 3400 zł brutto
• dodatek do systemu 4 – brygadowego w wysokości 500 zł brutto
• dodatek za pracę w porze nocnej
• atrakcyjny system premiowania
• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych (uprawnienia na operatorów: wózków widłowych, suwnic, podestów ruchomych, dźwigów towarowych)
• świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny, paczki dla dzieci)
• grupowe ubezpieczenie pracownicze, finansowane przez pracodawcę
• pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie zatrudnienia

Wymagania

Nasze wymagania:

• chęć do pracy
• gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
• dokładność, sumienność, kultura osobista

Prezentacja firmy

Spółka Fcase to firma powstała z myślą o stworzeniu nowoczesnych osłonek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 400PLN - 4 260PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji