ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Lublin

Wolne weekendy - liczne premie!
Miejsce pracy: okolice Lublina

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lubelskim
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z licznymi premiami i dodatkami
  • Na początek zapewniamy szkolenie wdrożeniowe
  • Dla chętnych - możliwość dodatkowych godzin płatnych 100%
  • Wolne weekendy
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie PZU, rabaty do różnych sklepów na zakupy

Wymagania:

  • Doświadczenie na produkcji
  • Podstawowa umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • Znajomość z obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych (elektronarzędzia m.in. suwmiarka)
  • Dyspozycyjność do pracy od pon.-pt. w systemie 3-zmianowym
  • Zdolności manualne i techniczne

Zadania:

  • Otworowanie i szlifowanie detali
  • Przycinanie tworzyw
  • Układanie warstw materiałowych
  • Oklejanie wyrobów
  • Pomoc w procesach produkcyjnych
  • Wymiarowanie detali
  • Kontrola jakości wyrobów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials