Opis stanowiska pracy

To super moment! dołącz do zespołu firmy będącej jednym z liderów produkcji okuć okiennych i drzwiowych.Proponujemy pracę na długi okres czasu, przyuczenie do pracy, miłą atmosferę oraz konkurencyjne wynagrodzenie + premia. Zgłoś się do nas już dziś!

Wymagania

  • konkurencyjne wynagrodzenie + premia (uzależnione od stażu pracy)
  • długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowej (płatne urlopy, pełne składki ZUS) lub umowa o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • pakiet szkoleń wprowadzających, mentoring i opieka doświadczonych kolegów z zespołu
  • miła atmosfera w firmie z doskonałą pozycją rynkową
  • realne możliwości awansu i rozwoju
  • składanie elementów okuć okiennych i drzwiowych
  • obsługa urządzeń typu; nitownica lub prasy
  • praca w całości do przyuczenia
  • gotowość do podjęcia się długotrwałej współpracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami!

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Prezentacja firmy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji