ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Katowice

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy na stanowisko Pracownika Produkcji

Zadania:

Wykładanie tarcz na linię
Obróbka tarcz za pomocą narzędzi i elektronarzędzi
Kontrola jakości, pakowanie gotowego wyrobu

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy zmianowej
• Umiejętność pracy zespołowej
Chęć do pracy

Oferta:

stawka miesięczna do 5304 zł brutto*
Umowa o pracę na cały etat
Liczne premie (frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa)
• Bon żywieniowy o wartości 630zł netto
4 brygadowy system pracy po 8h (wolne święta, co 4 niedziela)
Pakiet benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, zniżki u naszych partnerów)
System płatnych poleceń pracowniczych do 1500zł brutto
Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia - będziemy do Twojej dyspozycji na terenie zakładu!
Bezpłatny przewóz z ponad 20 miejscowości w województwie śląskim: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Myszków, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice, Jaworzno, Lelów. Nowa trasa z Katowic, Tychów, Sławniowa, Pilicy oraz Ogrodzieńca!

*stawka liczona z dodatkami: premie, godziny nocne

Dla naszych pracowników oferujemy 2 tygodniowe szkolenie wdrożeniowe, dzięki któremu spokojnie przygotujesz się do pracy!

Jesteś zainteresowany/a? Zostaw nam swój kontakt a oddzwonimy i umówimy się na spotkanie.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (bezpłatny dojazd)

Nr ref.: PP/2169/JST
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials